סקר קרקע לפני בנייה

תקנות וחוקי בנייה נועדו כדי למנוע מאנשים לחרוג מהגבולות המותרים להם, אך גם לשמור על הטבע ועל החיים באזור. אנשים קונים קרקע מתוך חלון לבנות את בית חלומותיהם, אך לא תמיד זה מתאפשר. יש אילוצים שונים שיש להתייחס אליהם ולמצוא להם פתרונות. אחד הדברים הכי חשובים שיש לבצע לפני קניית שטח הוא סקר קרקע לפני בנייה בצורה מקצועית.

לאפיין את השטח

סקרי קרקע נועדו כדי לאפיין את השטח ולראות כיצד הוא בנוי ומה ניתן לעשות איתו. אחד האלמנטים הכי חשובים בסקרי קרקע אלו העצים. אי אפשר פשוט לכרות עצים, שכן הם מוגדרים כנכס על ידי המדינה. העצים צריכים להירשם, להיבחן ולראות איך הם תורמים לסביבה, ועד כמה. רק לאחר מכן, נודע אם אפשר להוריד אותם ולבנות במקומם.

אגרונום להיתר בניה
עצים באתרי בניה

לתעד את ההיסטוריה

סקרי קרקע מאפיינים את תוואי השטח ברמת הצמחייה, האבנים, ואף מתעדים את ההיסטוריה של המקום במטרה לזהות מקורות פוטנציאליים לזיהומי קרקע. בנוסף, הם מגדירים את החומרים שנמצאים במקום ומקטלגים את השימוש במשאבים במקום, כדי לוודא שאנשים יידעו מה הם מקבלים. יש הרבה מגבלות שמוטלות על קרקעות מסוימות, וזה משהו שחייבים להתמודד איתו.

אגרונומים מומחים

את סקרי הקרקע מבצעים אגרונומים מומחים שמכירים את הקשיים שבבנייה. אנשים מחפשים את הבעיות, אך גם את הפתרונות. כיום, אנשי מקצוע איכותיים מסוגלים לתת מענה איכותי במיוחד, שמסייע לאנשים לבצע את הבנייה בצורה שהם רוצים. על הפרק אפשר למצוא העתקות עצים, הזזת צמחיה ועוד מגוון רחב של פתרונות פרקטיים בשטח, שיעזרו לכם להשיג את השטח שאתם רוצים ולבנות כפי שאתם רוצים.

עצים רקובים
זיהוי וטיפול אגרונום ברקבונות

נכס חשוב

אנשי מקצוע העוסקים בביצוע סקר קרקע לפני בנייה הם נכס חשוב מאוד לכל מי שעוסק בבנייה בשטח. בין אם מדובר באנשים פרטיים או בגורמים עסקיים, זוהי פעולה שפשוט אסור לוותר עליה, והיא יכולה לחסוך הרבה מאוד כאבי ראש והוצאות בהמשך הדרך. סקרי קרקע הם קריטיים להצלחות של פרויקטים, ומעבר לכך, הם שומרים על הסביבה שלנו ומאפשרים לנו לבנות בצורה ירוקה יותר.

כתיבת תגובה